Włączamy się w akcję zbiórki elektrośmieci – sprawdź, jak możesz pomóc

Nasza szkoła dołączyła do akcji ekologicznej „WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI”, która potrwa najpóźniej do dnia: 8.06.2026 r.

Akcja ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej młodzieży – uczy prawidłowego gospodarowania odpadami. W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bony wymienne na nagrody rzeczowe.

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się firmy i instytucje, oddając swój zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły. Zbierzmy wspólnie jak najwięcej!

Sprzęt można przekazać Panom konserwatorom w naszej szkole.

– Na zbiórkę oddajemy przede wszystkim elektroodpady kompletne czyli takie, które mają części elektroniczne (brak kabla, klapki bądź pokrywy to nadal kompletny sprzęt).

– Nie odbieramy tonerów, lamp i świetlówek.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z p. Joanną Bator, p. Katarzyną Jasińską-Poradą lub p. Magdaleną Wosik.

Przewijanie do góry
Przejdź do treści