Tuż przed egzaminem maturalnym z matematyki na poziomie rozszerzonym, który odbył się w ostatni poniedziałek, miało miejsce specjalne wydarzenie dla byłych już uczniów klas 4a oraz 4g, a mianowicie miesięcznica matematyczna. W piątkowy wieczór nasi maturzyści z wielką przyjemnością, ekscytacją i euforią mogli mierzyć się z zadaniami maturalnymi, by doszlifować i wypolerować swoją wiedzę i umiejętności. Moderatorami spotkania byli nauczyciele matematyki p. Magdalena Materkowska i p. Paweł Słaby.
Wartość bezwzględna, logarytmy, ciągi, szeregi, granice, pochodne, optymalizacja, planimetria, dowody, to jedynie namiastka rarytasów matematycznych, którymi delektowali się nasi abiturienci. Teraz czekamy na wyniki matur i życzymy Wam takich, jakie są Wam potrzebne, by dostać się na wymarzone studia! 🙂





