Rozpoczynamy rekrutację do dwóch czerwcowych mobilności Erasmus+ organizowanych przez LO nr I im. Mikołaja Kopernika w Opolu.
Planowane wyjazdy:
Litomyšl (Czechy)
Troyes (Francja)
Termin mobilności:
15–19 czerwca 2026 r.
(+ dni przeznaczone na transport/przejazd)
Preferowane są klasy 2, jednak uczniowie klas 3 również mogą składać zgłoszenia.
Na tym etapie prowadzimy rekrutację ogólną. Na podstawie wyników rekrutacji uczniowie zostaną przydzieleni do wyjazdu do Czech lub Francji. O dacie rekrutacji zgłoszone osoby zostaną poinformowane przez e-dziennik.
Aby wziąć udział w rekrutacji, należy:
wypełnić kwestionariusz zgłoszeniowy – link tutaj,
podpisać go wraz z rodzicem/opiekunem,
dostarczyć dokument do sekretariatu szkoły
najpóźniej do środy 20.05 do godziny 14:30.
Kwestionariusze można pobrać ze strony szkoły lub odebrać w sekretariacie głównym.
Szczegółowych informacji udziela p. Aleksandra Szymańska.
