Rekrutacja do wyjazdów Erasmus+ – Czechy i Francja

Rozpoczynamy rekrutację do dwóch czerwcowych mobilności Erasmus+ organizowanych przez LO nr I im. Mikołaja Kopernika w Opolu.

📍 Planowane wyjazdy:
🇨🇿 Litomyšl (Czechy)
🇫🇷 Troyes (Francja)

📅 Termin mobilności:
15–19 czerwca 2026 r.
(+ dni przeznaczone na transport/przejazd)

👥 Preferowane są klasy 2, jednak uczniowie klas 3 również mogą składać zgłoszenia.

📌 Na tym etapie prowadzimy rekrutację ogólną. Na podstawie wyników rekrutacji uczniowie zostaną przydzieleni do wyjazdu do Czech lub Francji. O dacie rekrutacji zgłoszone osoby zostaną poinformowane przez e-dziennik.

📝 Aby wziąć udział w rekrutacji, należy:
✔ wypełnić kwestionariusz zgłoszeniowy – link tutaj,
✔ podpisać go wraz z rodzicem/opiekunem,
✔ dostarczyć dokument do sekretariatu szkoły
📅 najpóźniej do środy 20.05 do godziny 14:30.

📄 Kwestionariusze można pobrać ze strony szkoły lub odebrać w sekretariacie głównym.

ℹ Szczegółowych informacji udziela p. Aleksandra Szymańska.

Przewijanie do góry
Przejdź do treści