Odszedł ceniony nauczyciel i wychowawca

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o śmierci pana Janusza Jaskulskiego, który przez dwadzieścia pięć lat, od 1985 do 2010 roku, z pasją i humorem pełnił rolę nauczyciela w Publicznym Liceum Ogólnokształcącym nr I w Opolu.

Pan Janusz był nie tylko niezwykle pełnym energii pedagogiem, ale także źródłem radości i uśmiechu dla swoich uczniów. Liczni absolwenci szkoły pamiętają go jako osobę, która potrafiła łączyć naukę z dobrym humorem i życiową mądrością.

Pogrzeb odbędzie się 1 czerwca 2026 roku o godzinie 12:00 w Nowej Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym Opole-Półwieś.

Zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Przewijanie do góry
Przejdź do treści