Nagrodzeni za projekty „Serce i Rozum” oraz „Szkoła za 10 lat”

W ramach projektów „Serce i Rozum” oraz „Szkoła za 10 lat” uczniowie klas II i III realizowali zadania rozwijające kompetencje edukacyjne, takie jak umiejętność pracy w grupie, kreatywność, prezentowanie własnych pomysłów oraz promowanie zagadnień związanych z tematyką projektów i działalnością szkoły. Projekty stanowiły również okazję do promocji naszej placówki.

W trakcie pracy uczniowie przygotowali różnorodne przedsięwzięcia odnoszące się do wielu dziedzin nauki i współczesnych wyzwań. Wśród zaprezentowanych tematów znalazły się m.in. nowatorskie metody nauczania w szkole przyszłości, historia romantyzmu i zestawienie tej epoki z pozytywizmem, a także rola sztucznej inteligencji w relacjach międzyludzkich oraz w poszukiwaniu własnej drogi życiowej.

Najwyżej ocenione zespoły otrzymały możliwość zaprezentowania swoich projektów podczas Dni Otwartych I Liceum Ogólnokształcącego. Zwycięskie drużyny zostały nagrodzone bezpłatnym wyjazdem do parku rozrywki Energylandia w Zator.

Nagrodzone zespoły to:

  • Serce i rozum – “The vessel you once had” – Sandra Kopeć (Sander) (3g), Kacper Szymański (3g), Miłosz Skowron (3g), Jakub Honisz (3g), Oliver Witczak (3g), Maksym Komar (3d) opiekun p. Małgorzata Cyparska.

     

  • Szkoła (nasza) za 10 lat. Jak będą wyglądały lekcje za 10 lat – Michał Basamanowicz 2a, Bartek Szukalski 2a, Zosia Schauder 2a, Zosia Gałkowska 2a, Hania Liśkiewicz 2a, Ania Shchepak 2a, Michał Kostęski 2a, Nina Seweryś 2a, opiekun p. Dariusz Galla.

     

  • KARTY SUMIENIA – gra karciana – Hanna Kuśmierz 3d, Zuzanna Wrońska 3d, Magdalena Lepitak 3d, Alicja Pioterczak – Barska 3d, Anna Lisińska 3d, Ada Łotarewicz 3d – opiekun p. Katarzyna Kuszewicz.

     

  • Serce a rozum – Julia Pracka, Pola Lyko, Wiktoria Klimas, Natalia Letka, Amelia Stępniak, Olha Korobova, Julia Ziaja – opiekun p. Małgorzata Mika.

     

  • Serce czy rozum?! Oto jest pytanie, tylko matematyka odpowie nam na nie – Franciszek Niebylski, Adam Seroczyński, Julian Ciempka, Karolina Szpulak, Martyna Rogala, Marta Kędzia, Hanna Struska – wszyscy z klasy 3a, opiekun p. Paweł Słaby.

     

  • Serce a rozum – “zakochałam się we śnie” – Mikołaj Włodowski, Katarzyna Zalas, Marta Matyszok, Anna Dudek, Natalia Szkudlarska, Damian Półtorak , Maciej Studziński, Łukasz Radwański klasa 3g i 3d, opiekun p. Mariusz Szuster.

     

  • “Serce a rozum” – film – Anna Chojecka, Dominika Misiakiewicz, Luiza Młynarczyk, Alicja Tyl, Lena Wierzbicka – klasa 3 h – opiekun p. Aleksandra Tokarek.

Nagrodzonym gratulujemy pomysłowości i kreatywności!

Mamy nadzieję, że w przyszłości nasza szkoła będzie kontynuować podobne inicjatywy, dzięki którym uczniowie mogą rozwijać swoje pasje i czerpać jeszcze większą satysfakcję z nauki.

Przewijanie do góry
Przejdź do treści