Koła zainteresowań

Koła przedmiotowe/zajęcia przygotowujące do konkursów, olimpiad/zajęcia artystyczne w roku szkolnym 2023/2024

Pasja, osobiste zainteresowania, zaangażowanie oraz świetne przygotowanie merytoryczne nauczycieli „Jedynki” czynią ofertę zajęć dodatkowych w naszej szkole bardzo ciekawą i wielotorową.

Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno Ci, którzy pragną poszerzyć swoje horyzonty, pogłębić wiedzę, jak i Ci, którzy mają duszę artysty i chcą rozwijać swój warsztat aktorski czy talent muzyczny.

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty zajęć pozalekcyjnych i kontakt z nauczycielem prowadzącym zajęcia, aby ustalić szczegóły współpracy.

Imię i nazwisko

Nazwa zajęć

Czas zajęć

Miejsce zajęć

Monika Staś

Koło chemiczne

piątek l.9

sala 213

Koło chemiczne dla maturzystów

czwartek godz. 19.00

online

Paweł Słaby

Koło matematyczne dla uczniów klas 3 i 4

środa l.10

sala112

Koło matematyczne dla uczniów klas 1 i 2

środa l.11

sala 112

Jolanta Dura

Koło matematyczne

czwartek l.9

sala 113

Izabela Kościółko

Koło biologiczne 2h

wtorek l.6,7

sala 00

Małgorzata Piegowska

Koło biologiczne 1h

poniedziałek l.6

sala 00

Damian Kaźmierczak

Koło muzyczne 1h

czwartek l.10,11

sala 14

Koło statystyczne 1h

ruchome

online

Dariusz Galla

Koło astronomiczne

noce astronomiczne

obserwatorium

Koło fizyczne 2h

wtorek l.9

piątek l.8

sala 113

Bartłomiej Janicki

Koło historyczne 1h

piątek godz.17.00-17.45

online

Jacek Jendraszczyk

Koło prawne 1h

czwartek l.3

sala 03

Anna Andruszko

Koło medialne 1h

środa l. 9

online

Ewa Wąsowska

Koło geograficzne – Olimpiada Geograficzna

poniedziałek l.9

sala 205

Agnieszka Michalska

Koło geograficzne – Olimpiada Znajomości Afryki 1h

piątek l.3

jadalnia

Koło geograficzne 1h

piątek l.7

sala 205

Aleksandra Szymańska

Koło j. angielskiego 1h

czwartek l.10

sala 109

Koło FCI 2h

poniedziałek l. 9,10

sala 109

Elżbieta Konopacka

Koło j. angielskiego 1h

Zajęcia dla maturzystów

środa godz. 19.00

online

Anna Zomerska

Koło j. francuskiego 1h

czwartek l.7

sala 104

Justyna Kruk

Koło j. niemieckiego 1h

piątek l.4

stacjonarnie lub online

Monika Fiedorowicz-Rąbalska

Koło j. niemieckiego dla maturzystów

wtorek l.1

sala 03

Izabela Maćków

Odyseja Umysłu 1h

ruchome wg potrzeb

sala 02

Katarzyna Madera

Marzena Dysiewicz-Rerich

Odyseja Umysłu 1h

środa l.8, 9

sala 111

Aleksandra Tokarek

Koło teatralne 1h

czwartek l.9

sala 13

Małgorzata Kubat

Koło o żywieniu 1h

czwartek godz.18.00

online

Larysa Hadash

Koło dietetyki, porady dietetyczne 1h

piątek l.6 lub online

sala 00

Magdalena Wosik

Koło teologiczne 1h

wtorek l.10

sala 13

Jacek Muller

Koło fotograficzne 1h

wtorek l.10  lub online

sala 105

Katarzyna Jasińska-Porada

Magdalena Wosik

Koło wolontariatu

akcje charytatywne, kiermasze, zbiórki, etc.

teren szkoły

Scroll to Top
Skip to content