Mamy dla Was świetne wiadomości — jeszcze w czerwcu planowane są dwa zagraniczne wyjazdy w ramach programu Erasmus+!
Tym razem uczniowie LO1 będą mieli szansę odwiedzić:
Litomyšl (Czechy)
oraz
Troyes (Francja).
Obecnie dopracowujemy szczegóły współpracy z naszymi szkołami partnerskimi. W programie znajdą się m.in. wspólne zajęcia z uczniami z zagranicy, aktywności projektowe, poznawanie kultury i architektury miast oraz codzienne życie w międzynarodowym środowisku.
W ramach rekrutacji będziemy szukać:
5 uczniów do wyjazdu do Francji
7 uczniów do wyjazdu do Czech
Preferowani są uczniowie klas 2, jednak uczniowie klas 3 również mogą aplikować.
Już wkrótce opublikujemy szczegóły dotyczące rekrutacji uczestników.
Zachęcamy do regularnego śledzenia strony internetowej szkoły oraz naszych mediów społecznościowych — więcej informacji pojawi się w najbliższych dniach!
