Erasmus+ w LO1 – już wkrótce rekrutacja na kolejne mobilności

Mamy dla Was świetne wiadomości — jeszcze w czerwcu planowane są dwa zagraniczne wyjazdy w ramach programu Erasmus+!

Tym razem uczniowie LO1 będą mieli szansę odwiedzić:
🇨🇿 Litomyšl (Czechy)
oraz
🇫🇷 Troyes (Francja).

Obecnie dopracowujemy szczegóły współpracy z naszymi szkołami partnerskimi. W programie znajdą się m.in. wspólne zajęcia z uczniami z zagranicy, aktywności projektowe, poznawanie kultury i architektury miast oraz codzienne życie w międzynarodowym środowisku.

📌 W ramach rekrutacji będziemy szukać:
🇫🇷 5 uczniów do wyjazdu do Francji
🇨🇿 7 uczniów do wyjazdu do Czech

📌 Preferowani są uczniowie klas 2, jednak uczniowie klas 3 również mogą aplikować.

Już wkrótce opublikujemy szczegóły dotyczące rekrutacji uczestników.

📌 Zachęcamy do regularnego śledzenia strony internetowej szkoły oraz naszych mediów społecznościowych — więcej informacji pojawi się w najbliższych dniach!

Przewijanie do góry
Przejdź do treści