Drodzy Ósmoklasiści

Drodzy Ósmoklasiści!

Przed Wami ważne dni i wielkie wyzwanie – egzaminy ósmoklasisty. Życzymy Wam spokoju, jasnych myśli oraz wiary we własne możliwości. Niech wiedza i umiejętności, które zdobywaliście przez ostatnie lata, przyniosą Wam jak najlepsze wyniki i będą początkiem kolejnych sukcesów.

Trzymamy za Was kciuki i życzymy powodzenia!

Mamy nadzieję, że już wkrótce spotkamy się w murach Liceum nr I. Przypominamy, że pierwszy etap rekrutacji rozpoczyna się 11 maja 2026 r. i potrwa do 15 czerwca 2026 r.

Przewijanie do góry
Przejdź do treści