Kolejny numer dodatku do NTO poświęcony jest niezwykłym talentom opolskich uczniów.

Miło nam ogłosić, że znalazła się w nim informacja o naszym absolwencie 2019 - Darku Kucharku.

Przeczytajcie też inne artykuły, dostępne w załączonych plikach.

STRONA 1  STRONA 2   STRONA 3    STRONA 4Darek Kucharek

Twoja Kariera - kolejne wydanie dodatku do NTO. W tym numerze informacje o naszej tegorocznej absolwentce - Julii Łyjak. O chińskich pasjach Julii pisaliśmy niedawno na naszej stronie - teraz możemy przeczytać w prasie. Julia właśnie skończyła zdawać maturę - życzymy Jej spełnienia marzeń, związanych z dalekowschodnimi inspiracjami! Zaglądajcie też na stronę projektową: BUDOWANIE KARIERY ZAWODOWEJ

TWOJA KARIERA - STRONA 1    STRONA 2    STRONA 3    STRONA 4 (JULIA)

Z radością informujemy, że dziś - 9 kwietnia 2019 - ukazało się pierwsze wydanie wkładki "Twoja Kariera" w Nowej Trybunie Opolskiej. Teraz prezentowane są działania szkół uczących zawodów, wkrótce będzie też można poczytać o liceach.

W załącznikach pdf do pobrania, tekst można tez znaleźć na FB "Kariery zawodowej" - sprawdźcie TUTAJ

STRONA 1    STRONA 2    STRONA 3  STRONA 4

Budowanie logo

Uczniowie! Zapraszamy do udziału w nowym projekcie UE: "Budowanie kariery zawodowej licealistów i uczniów szkół zawodowych w Opolu".

BUDOWANIE KARIERY ZAWODOWEJ powstał funpage na
Facebooku

INFORMACJE O PROJEKCIE

Dokumenty do pobrania:

REGULAMIN NABORU

ANKIETA PREFERENCJI

na stronie: https://www.facebook.com/budowaniekariery/

oraz u innowatora projektu - pani Doroty Wołyniec - w pokoju nr 3.

Klauzula informacyjna Zgadzam się