W Konkursie wojewódzkim – Armia Krajowa 1939-1945, pod opieką Pana Bartłomieja Janickiego oraz Pana Piotra Szaforsa
II miejsce zajął Alan Gotwald.

Wyróznienie dla Angeliki Piechury, Antoniny Antkowiak, Janiny Gusty, Wiktorii Pawlak, Wiktorii Budziałowskiej.

IMG 2872

IMG 2874

Dziś 17 czerwca 2019 - odbył się finał i koncert galowy Konkursu piosenki patriotycznej, który zorganizowała Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki. Znaczna część podium należała do naszych Dziewcząt!

Paulina Gruszecka (przy akompaniamencie Moniki Gielzok) zajęła drugie miejsce,

a Laura Petzuch trzecie.

Brawo! Wspaniale się spisały nasze Wokalistki!

dziewczyny

Mateusz BańkoszUczeń Mateusz Bańkosz z klasy If został laureatem, dwóch ogólnopolskich konkursów języka angielskiego.

W konkursie Jersz Łowcy Talentów uzyskał najlepszy wynik w województwie i dziesiąty wynik w kraju.

W konkursie Mogalo Understand, Mateusz zdobył I miejsce w województwie i II miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej.

Mateuszowi i pani Elżbiecie Konopackiej

serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dzisiaj - 31 maja 2019 - Julia Murza z klasy 2c zajęła 1 miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Szkół - Licealiada 2019

- konkurencja: bieg na 1500 m.

Gratulujemy Julii i pani Aleksandrze Fabiańczyk wspaniałego sukcesu. Brawo Julka!

Julia 1

Julia 2

W kwietniu 2019 w Częstochowie odbyły się 26. Mistrzostwa Polski ZS PUT w Taekwon-do, w których wystartowali nasi uczniowie - Zuzanna Bereźnicka (1c) i Damian Perz (1e). Damian zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii, a Zuzanna drugie.

Zuzanna i DamianGratulujemy sukcesu! Trzymamy kciuki za kolejne!

20 maja 2019 nasi utalentowani Uczniowie na prośbę organizatorów (Kuratorium Oświaty w Opolu) zadbali o oprawę artystyczną uroczystego podsumowania konkursów przedmiotowych 2018/2019. Brawo Nasi!

I jeszcze jedna świetna wiadomość. Nasza absolwentka Paulina Gruszecka (przy akompaniamencie Moniki Gielzok) i nasza uczennica Laura Petzuch 21 MAJA 2019 uczestniczyły z powodzeniem w Konkursie Piosenki Patriotycznej organizowanym przez Akademię Wojsk Lądowych we Wrocławiu, z którą niedawno podpisaliśmy współpracę partnerską. Dziewczyny wystąpią w koncercie galowym w czerwcu. Gratulujemy! Zdjęcia z obu wydarzeń na naszym FB - ZAGLĄDAJCIE!

KPP 11KPP 12

XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży.

Magdalena Wilga i Nina Łazar zdobyły srebrny medal  w sztafecie 2000m w short tracku a Magdalena Wilga indywidualnie brązowy medal w short tracku na dystansie 500m.

Magdalena Wilga i Nina Łazar

Nasi uczniowie uczestniczyli w etapie okręgowym 50 Olimpiady Języka Rosyjskiego. Oleksii Rubets i Mykhailo Vladymarenko bardzo dobrze się tam zaprezentowali, gratulujemy im i wierzymy, że w przyszłym roku awansują do finału.Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu pani Barbarze Adamczyk-Sil :)OJR szkoła 1

W gronie sportowych stypendystów znaleźli się także Mateusz Krzemiński (1a LO) - nieobecny na gali, a także Katarzyna Klimczyk, Patryk Podgórski i Michał Majstrenko (3aG)- oczywiście gratulujemy!!

Brawo Kasiu, Patryku, Michale i Mateuszu!

Stypendyści PG

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr I w Opolu