Zapraszamy chętnych uczniów do udziału w III Olimpiadzie Pedagogicznej.

Olimpiada przeznaczona jest dla osób zainteresowanych edukacją, wychowaniem i pomocą tym, którzy znaleźli się w nietypowej sytuacji.

Olimpiada składa się z III etapów:

pierwszy etap – szkolny - polega na napisaniu pracy na jeden z tematów nadesłanych przez organizatorów w oparciu o pozycje książkowe i zagadnienia zamieszczone w Informatorze Olimpiady; (etap szkolny – 10 stycznia 2020 r.)

drugi etap – polega na opisaniu indywidualnego przypadku dziecka lub osoby starszej oraz zaproponowania strategii udzielenia pomocy; (nadesłanie prac do 31 marca 2020 r.)

trzeci etap – ma charakter rozmowy ze specjalistami na temat przypadku nadesłanego przez uczestnika w II etapie, poprzedzonej krótką 10-ciominutową prezentacją sytuacji problemowej
wraz z zaproponowanymi działaniami pomocowymi; (15 czerwca 2020 r.)

Nagrody !!!
Indeks Wydziału Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

oraz nagrody Dziekana Wydziału Studiów Edukacyjnych

Zgłoszenia uczestników do 15 grudnia 2019 roku u pedagogów szkolnych.
więcej informacji na stronie:

Klauzula informacyjna Zgadzam się